tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Kitap Bastırmak İstiyorum

Kitap yazdınız ancak nerede, nasıl ve ne kadara bastıracağınızı bilmiyor musunuz?

Az miktarda, hatta 1 adet kitap bastırmak mı istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Aşağıda gördüğünüz kitap çeşitlerinden size uygun olanı seçebilir ve anında online fiyat alabilirsiniz. Sonrasında ücretsiz kontrol için göndererek kitap basımı için ilk adımı atabilirsiniz.


Kitap Basımı Seçenekleri – Online Fiyat Hesaplama

Aşağıdaki kitap çeşitlerinden istediğinizi seçerek online fiyat hesaplayabilirsiniz.


Kitap Basımında Sık Sorulan Sorular

Kitap Basım Maliyeti Ne Kadar?

Baskı fiyatı sizin tercihlerinize göre şekilleneceği için dilediğiniz seçenekleri seçerek anında online fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Kitap Basımı Ne Kadar Sürer?

Saat 12’ye kadar verdiğiniz 100TL ve altı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Daha büyük işleriniz ise siparişinizin büyüklüğüne bağlı birkaç gün içerisinde kargoya verilmiş olur.

1 Adet Kitap Basımı Yapıyor Musunuz?

Tabiki! İster 1 adet ister 1000 adet kitap basımı olanağımızla size kaliteyi çok uygun fiyatlara sunuyoruz.

ISBN ve Bandrol Hizmeti Nasıl Alabilirim?

ISBN ve Bandrol hizmetimizden yararlanmak için siparişinizi verdikten sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimize de Whatsapp hattımıza da bu numaradan ulaşabilirsiniz: 0850 307 03 37

Online Kitap Bastırma Sisteminiz Nasıl Çalışıyor?

linotip.com/anasayfa/nasil-calisir üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.


Aynı Gün Kargo

Dijital baskı yönteminin en büyük avantajları hızlı baskı ve düşük adet imkanı sunmasıdır. Dijital baskı ile saat 12’ye kadar verdiğiniz 100TL ve altı siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Daha büyük işlerinizin üretimi biraz daha uzun süreceğinden dolayı, işinizin büyüklüğüne bağlı olarak birkaç gün içinde bastırdığınız kitaplarınız elinize ulaşır.

En Uygun Fiyat Garantisi

Size kaliteyi uygun fiyata vermek için ve bir adım atmak isteyenler için düşük adetli baskılarınızda bile uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Ücretsiz Kontrol ve Yönlendirme

Bize gönderdiğiniz dosyanızı ve siparişte girdiğiniz bilgileri ücretsiz kontrol ederek kitap bastırma işinizi en kısa sürede ve aklınızda soru işareti kalmadan halletmenizi sağlarız. Baskı öncesi ücretsiz kontrol hizmetimizle sipariş bilgilerinizde veya dosyanıza hata olması durumunda sizinle iletişime geçerek sorunu çözeriz. Ayrıca kitabınızın satışını yapmak istemeniz durumunda ISBN ve Bandrol Hizmetimizle size yardımcı olabilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir